Domů / Domácnost / Praní / Gely

AKCE 2x Ventin Color + 1x Ventin ZDARMA

Kód: K03253 Produktové číslo: 99998790
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
33 %
Zlevněno z 267 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 178 Kč
 
AKCE 2x Ventin Color + 1x Ventin ZDARMA

Výhodný balíček produktů 2x prací prostředek Ventin Color + 1x Ventin Color zdarma


při zakoupení tohoto produktu získáte automaticky do Vaší objednávky třetí produkt Ventin Color zcela ZDARMA


Ventin pulvergel Color – prací prostředek na barevné prádlo s novou technologií pracích perel


Ventin je novinkou a revoluční technologií, která kombinuje sílu pracího prášku s koncentrovaným pracím gelem. Tento přípravek má neodpáratelnou sílu pracího prášku a péči pracího gelu. Prací gel se velmi dobře rozpouští a je možné s ním prát i při nižších teplotách. Balení pracího gelu kombinovaného s pracím práškem je v praktické lahvi s plastovým pracím uzávěrem. Prací prostředek Ventin se dávkuje do uzávěru, který přímo vložíte do bubnu pračky. Použití pracího prostředku je vhodné i pro ruční praní a předpírku. Prací víčko Ventinu umocňuje prací efekt v bubnu pračky a je speciálně vyrobeno z měkčího plastu, aby prádlo nepoškodilo. Kombinací prášku a gelu výrobce Lakma docílil také perfektní a dlouhotrvající vůně po vyprání prádla, která vydrží až několik týdnů a to i bez přidání aviváže.


Funkce pracího prostředku Ventin Pulvergel Waschmittel:
 • Efektivně zbavuje prádlo skvrn díky silné formuli proti skvrnám • Rozpouští se při nízkých teplotách a je vhodný i k ručnímu praní • Formule pro ochranu barev a chrání vlákna proti vyblednutí • Má inovativní složení pracích perel kombinovaných s koncentrovaným pracím gelem • Příjemná svěží vůně, která na prádle vydrží po vyprání i několik týdnů • Jednoduché a pohodlné dávkování díky pracímu víčku s odměrkou


Použití pracího přípravku Ventin Color:
 • Prací prostředek se dávkuje přímo do pracího víčka s odměrkou • Jedna prací dávka při středně tvrdé vodě je 70ml v případě vyšší tvrdosti vody je nutné se řídit dle tabulky na zadní straně etikety produktu • Prací odměrku vložte do bubnu pračky jako první a spusťte požadovaný prací program • Přípravek je vhodný na veškeré barevné prádlo mimo vlnu a hedvábí • Pokud je prádlo silně znečištěné, aplikujte koncentrovaný přípravek přímo na skvrnu a ručně skrvnu předperte, následně postupujte dle výše uvedených bodůTipy a rady jak prostředek použít z naší vlastní zkušenosti:


Spotřebitelé o produktu říkají:


Bezpečnostní upozornění a obsah balení:


Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Složení: <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, <5% polykarboxyláty, <5% fosfonáty, <5% mýdlo, enzymy, parfémy (butlphenyl methylpropional, citronellol), konzervační činidla (methylisothiazolinone, benzysothiazolinone).

Specifikace
Váha 5.4 kg
Související články
S tímto zbožím kupují
Perlux FRESH WIND koncentrovaná aviváž 28PD 1l Perlux FRESH WIND koncentrovaná aviváž 28PD 1l Kód: K02241
Připraveno k odeslání
20 %
Zlevněno z 49 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 39 Kč
Detail
Astonish čistící pěna na koupelny 750ml Astonish čistící pěna na koupelny 750ml Kód: K02806
Připraveno k odeslání
59 Kč
Detail
Perfecto Dog Duo Masové kostičky 150g Perfecto Dog Duo Masové kostičky 150g Kód: K03272
Připraveno k odeslání
26 Kč
Detail