Domů / Domácnost / Praní / Gely

Jsem prací gel na barevné prádlo 3l 60PD

Kód: K04185 Produktové číslo: 8594018044887
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
13 %
Zlevněno z 379 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 329 Kč
 
Jsem prací gel na barevné prádlo 3l 60PD

Jsem prací gel na barevné prádlo - 3000Ml - 60 pracích dávek


Jsem koncentrovaný prací gel se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Jsem určen pro praní všech druhů barevného prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Jsem vhodný pro všechny typy praček i pro ruční praní. Pronikám hluboko do vláken pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Obsahuji aktivní složky, které brání nechtěnému obarvení prádla, jsem šetrný k vláknům textilu a také udržuji barvu textilu stále v kondici. Mohu být užitečný při praní všech barevných a tmavých kousků ve Vašem šatníku, tak mě vyzkoušejte :)  


Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky odbouratelné a rozložitelné. Díky tomu jsem vhodný i pro použití se septiky a domácími čističkami odpadních vod.


Pro odborníky ještě dodám, že obsažené enzymy nejsou vyráběné pomocí GMO, neobsahuji fosfáty, chlor, EDTA, formaldehyd, syntetická barviva a ani opticky zjasňující látky. Jsem prostě prací prášek :)


Rozpouštím se již od 30 Stupňů, pokud tedy myslíte EKOlogicky, tak se mnou perte na nízké teploty, ovšem jen když to znečištění dovolí! Hodně špinavé kalhoty nebo tričko se mnou můžete i na 60 Stupňů :)


Jsem zabalen v EcoBoxu, což je kartonová krabice, která má v sobě speciální pytel s vypouštěcím ventilem. Můj obal můžete vyhodit do papíru a použije se znovu pro recyklaci, třeba na novinový papír nebo se ze mě pak stane obal pro jiný produkt :) Pytel od pracího gelu pak vyhazujte do plastu. Pytel je také plně recyklovatelný.


Obsahuji:


o 90% méně plastů nežli běžné prací gely


při mé přepravě se vyprodukuje o 58% méně emisí CO2


a 93,5% mých složek je přírodního původu


jsem dermatologicky testovaný a nejsem testovaný na zvířatech


Varování:
Dráždí kůži.
Způsobuje vážné poškození očí.

Specifikace
Váha 3.1 kg
S tímto zbožím kupují
Jsem prací gel universal 3l 60PD Jsem prací gel universal 3l 60PD Kód: K04186
Připraveno k odeslání
13 %
Zlevněno z 379 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 329 Kč
Detail