Domů / Domácnost / Praní / Prášky

Jsem prací prášek na dětské prádlo 3,5kg 70PD

Kód: K04184 Produktové číslo: 8594018044634
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
13 %
Zlevněno z 399 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 349 Kč
 
Jsem prací prášek na dětské prádlo 3,5kg 70PD

Jsem prací prášek na dětské prádlo - ECO - 3,5Kg - 70 pracích dávek


Jsem koncentrovaný prací prášek se sníženou drmální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Jsem určen pro praní všech druhů dětského prádla vč. plen s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Jsem vhodný pro všechny typy praček i pro ruční praní. Pronikám hluboko do vláken a přítomné enzymy napomáhají uvolnění nečistot bílkoviného, tukového a škrobového charakteru. Efektivně díky tomu odstraňuji skvrny od trávy, krve, mléka, kakaa, omáček, kojenecké stravy apod... Obsahuji aktivní složky, které rozzáří dětské prádlo.


Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky odbouratelné a rozložitelné. Díky tomu jsem vhodný i pro použití se septiky a domácími čističkami odpadních vod.


Pro odborníky ještě dodám, že obsažené enzymy nejsou vyráběné pomocí GMO, neobsahuji fosfáty, chlor, EDTA, formaldehyd, syntetická barviva a ani opticky zjasňující látky. Jsem prostě prací prášek :)


Rozpouštím se již od 30 Stupňů, pokud tedy myslíte EKOlogicky, tak se mnou perte na nízké teploty, ovšem jen když to znečištění dovolí! Prádlo např. plenky se mnou můžete i vyvářet na 95 Stupňů :)


Jsem zabalen v EcoBagu, což je papírový pytel, který je zašitý provázkem z bavlny. Můj obal můžete vyhodit do papíru a použije se znovu pro recyklaci, třeba na novinový papír nebo se ze mě pak stane obal pro jiný produkt :)


Obsahuji:


o 90% méně plastů nežli běžné prací prášky


a 95,5% mých složek je přírodního původu


jsem dermatologicky testovaný a nejsem testovaný na zvířatech


Varování:
Dráždí kůži.
Způsobuje vážné poškození očí.

Specifikace
Váha 3.6 kg
S tímto zbožím kupují
Batole Balsam šetrná aviváž 1l 35PD Batole Balsam šetrná aviváž 1l 35PD Kód: K03197
Připraveno k odeslání
44 Kč
Detail
WC souprava STYLE, průměr 80mm WC souprava STYLE, průměr 80mm Kód: NC0079
Poslední kusy na skladě!
44 Kč
Detail