Domů / Mediální spolupráce, recenzování a soutěže
Kategorie

Mediální spolupráce, recenzování a soutěže

Mediální spolupráce, recenzování a soutěže

Máte svůj vlastní YouTube kanál, psaný blog nebo svou vlastní skupinu na Facebooku nebo Instagramu ? Pokud ano a baví Vás produkty spojené s drogerií, tak jste na správném místě :) 

Nabízíme Vám výhodnou spolupráci pro obě strany. Vyberte si níže, která z následujících možností vystihuje zrovna Vaši situaci a pokud si nebudete jistí, tak nám napište v online chatu v pravém spodním rohu stránek nebo na emailu Martin(zavináč)drogerieZDE.cz

Jaké výhody pro Vás mediální spolupráce s námi má? 

 

  • * Slevový poukaz dle typu spolupráce na každý měsíc
  • * Doprava zboží až k Vám domů a to vždy ZDARMA 
  • * Individuální přístup a otevřenost k novým myšlenkám 
  • * Možnost pořádání společných akcí na podporu Vašeho kanálu (soutěže, GiveAway apod...) 

 

A) Máte vlastní blog? Pokud je toto zrovna Vaše situace, tak jste tu správně, máme pro Vás výhodnou nabídku spolupráce s Drogerií ZDE. Nabídka je platná jen pro blogy s unikátní měsíční návštěvností vyšší nežli 8 000 unikátních návštěv, výchozím parametrem pro měření návštěvnosti je Google Analytics. Při žádosti o spolupráci nám prosím posílejte také výpis z GA. 

Vlastníte-li blog s unikátní měsíční návštěvou do 30 000 unikátních návštěvníků, tak Vám pan Tabletka z Drogerie ZDE nabízí poukázku na 500Kč pro Váš pravidelný měsíční nákup. Nyní byste asi chtěli vědět, co za to pan Tabletka požaduje, že ? Požaduje za to následující: PRAVIDELNOST ČLÁNKŮ - KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ ČLÁNEK, UNIKÁTNOST ČLÁNKŮ, ODKAZY NA PRODUKTY NA WEBU DROGERIE ZDE, FOTOGRAFIE K ČLÁNKU, 

 

Vlastníte-li blog s unikátní měsíční návštěvností do 60 000 unikátních návštěvníků, tak pro Vás pan Tabletka z Drogerie ZDE nabízí poukázku v hodnotě 850Kč měsíčně na Váš pravidelný nákup. Podmínky jsou stejné jako v bodě A1 a to především pravidelnost článků, unikátnost, odkazny na produkty, fotografie a další podpora na (FB + IG) pokud na těchto sítích jste :) 

 

Vlastníte blog s vyšší návštěvností nežli je 60 000 unikátních návštěvníků měsíčně? Máme pro Vás individuální přístup a nabídku. Neváhejte se nám ozvat. 

 

B) Máte vlastní YouTube kanál a sleduje Vás více nežli 1500 odběratelů? Pokukd ano, tak pro Vás máme skvělou možnost spolupráce s Drogerií ZDE! Máme pro Vás připravené slevové poukázky dle úspěšnosti Vašeho kanálu, podívejte se na možnosti, které Vám pan Tabletka z Drogerie ZDE nabízí :) 

 

Vlastníte aktivní kanál na YouTube 1 500 až 5 000 followery? Pokud ano, tak jste tu správně! Máme pro Vás výhodnou nabídku spolupráce. Nabízíme Vám pravidelné poskytnutí produktů k recenzování. Předpokladem je pravidelné a dlouhodobější spolulpráce v období alespoň 1 rok. Požadujeme pravidelné vydávání recenze 1x za měsíc na Vašem kanále, intormaci na FB a  IG a to je vše :) Pro tyto účely nabízíme poukázku v hodnotě 450Kč každý měsíc + poštovné zdarma. 

 

Vlastníte aktivní kanál na YouTube a sleduje Vás více nežli 5 000 followerů? Pokud ano máme pro Vás měsíční poukázku na produkty z našeho eshopu www.DrogerieZDE.cz v hodnotě 800Kč + poštovné zdarma. Požadujeme stejnou činnost jako v bodě B1 a to hlavně pravidelnou a dlouhodobější spolupráci, vydávání recenzí alespoň 1x za měsíc. 

 

Vlastníte kanál s vyšší sledovaností nežli je 25 000 followerů? Máme pro Vás individální podmínky, neváhejte se nám ozvat na email martin(zavináč)drogerieZDE.cz 

 

V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme každému, kdo bude mít zájem dodatečnou podporu Vašeho kanálu a to formou soutěže, promoakce, giveAway apod.... 

 

C) Máte svůj propagační kanál na Facebooku a Instagramu ? Pokud ano, tak pro Vás máme možnost spolulpráce také, získáte od nás poukázku na zboží v hodnotě 300Kč/měsíčně a požadujeme na každém kanálu jako na IG tak na FB vždy 10 příspěvků v daném měsíci s odkazem na Drogerii ZDE a fotkou nebo zmínkou o produktu od nás. 

V případě, že pro nás máte nějakou speciální nabídku na spolupráci s Vámi, tak se nám neváhejte ozvat. Ke každému přistupujeme individuálně a jsme malá rodinná firma, která se snaží být svým zákazníkům oporou a informovat je o kvalitních výrobcích, které také stále zařazujeme do naší nabídky. 

 

Vaše Drogerie ZDE :) 

 

Související zboží
Comfort Intense Passion fruit parfemovaná voda do žehličky 1l Comfort Intense Passion fruit parfemovaná voda do žehličky 1l Kód: 259300
Připraveno k odeslání
49 Kč
Detail
Nano zázračná houba 10ks 105x62x25mm Nano zázračná houba 10ks 105x62x25mm Kód: K00236
Zboží není na skladě
99 Kč
Detail
Sidolux Universal Marseillské mýdlo 1l Sidolux Universal Marseillské mýdlo 1l Kód: K01828
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 49 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 44 Kč
Detail
Softlan Aroma Sensation Kokos Bílá orchidej 27 PD Softlan Aroma Sensation Kokos Bílá orchidej 27 PD Kód: K01339
Připraveno k odeslání
58 Kč
Detail
The Pink stuff zázračná čištící růžová pasta 500gr The Pink stuff zázračná čištící růžová pasta 500gr Kód: K00072
Připraveno k odeslání
99 Kč
Detail