Domů / Nákupní rádce - Sidolux
Kategorie

Nákupní rádce - Sidolux 


Ráda radím druhým ohledně drogerie a čistících prostředků, navíc pravidelně sleduji recenze, videa a blogy o drogérii a kosmetice. Už si jen tak něco nekoupím, jsem na produkty náročná. Kamarádkám testuji produkty, takže mám doma už pěknou sbírku. Třeba aviváží už je 75 (ale psst!) - každý máme “úchylku,” mě to navíc moc baví!

Čistota a svěžest v domácnosti je pro mě důležitá - určitě si vzpomenete na vůni vánočního stromku a pohodu spojenou s ní. S vhodnými produkty můžete zkrátka cestovat v čase!

Sidolux je výjimečný tím, že dokáže vonět a navracet kýžený okamžik i několik hodin! Musím navíc podotknout, že poté, co jsem Sidolux začala používat mě začalo uklízení více bavit.

Jako první jsem znala bílý Sidolux Marseilles Soap. Skoro jsem si myslela, že na té nevtíravé vůni začnu snad být závislá a těšila jsem se na každé uklízení s ním. A při nedávném stěhování se stal nutným kamarádem. Byl natolik vyjimečný, že se kamarádky ptaly, co mi doma tak krásně voní. Tím jsem je popřípadě naučila i s láskou uklízet :). Také proto se stalo uklízení se Sidoluxem určitým rituálem - zanechá neopakovatelnou vůni, kterou si spojíte s čistotou a domácí pohodou.


TIP: Odlijte si trochu svého oblíbeného Sidoluxu do nádobky s rozprašovačem a postavte si ho na kuchyňskou linku - jakmile bude potřeba něco setřít, oceníte sílu koncentrovaného Sidoluxu se sílou Soda Power. Stejnětak jej můžete použít na jakékoliv stíratelné plochy. Dokonce i do nádobky štětky na WC.


Ptáte se, kdo jsou moji oblíbenci? Rozhodně zůstávám s mým oblíbencem - Marseillským mýdlem. Vůně je to jedinečná, možná tím, že jsem ji objevila jako první. Mé druhé já vystihuje spíše Wild flower. Pro relaxaci po náročných dnech zase Blue flower.

Všechny druhy bych doporučila především milovníkům vůní - vybere si ale opravdu každý. Určitě si najdete tu svou, která bude vyhovovat vašemu vkusu a náladě, kterou doma budete chtít vytvořit. Sidolux má navíc vlastnost postupného uvolňování parfemace, takže se nemusíte bát jednorázového účinku. Doma vás pak uvítají vůně, které si zkrátka sami naladíte :)

Doporučuji jej také těm, kteří se chtějí naučit uklízet - jakmile totiž vytřete podlahu se Sidoluxem, přestali jste mít doma nepořádek…

Jana, Příbor

 

Původní cena produktů Sidolux 69 Kč. Sleva 29%. Cena po slevě 49 Kč. Objem 1l. Akce platí do 30.9.2016 nebo do vyprodání zásob.

Veškeré materiály uvedené na webových stránkách společnosti ePropagace s.r.o. jsou chráněny autorským zákonem. Jakákoliv část webových stránek (zejména popisy produktů, grafické vyobrazení produktů) nesmí být zkopírována a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího svolení držitele autorských práv.