Domů / O nás
Kategorie

O nás

Vítejte v online drogerii - Drogerie ZDE 

Náš eshop se především zabývá prodejem kvalitní nejen německéhou drogistického zboží. V naší nabídce naleznete také české, italské, anglické a další výrobky, které prošly našimi náročnými testy.

Když jsme začínali

Naše začátky byly složité, ale vždy jsme se orientovali na zboží, jehož charakteristika je VYSOKÁ KVALITA A NÍZKÁ CENA. Po několikaměsíčním hledání jsme takové produkty u německých dodavatelů našli. V roce 2015 jsme otevřeli internetový obchod s mimořádně levnými tabletami do myčky a dnes nabízíme nejlevnější tablety do myčky na českém trhu!

Aktuální stav

Nyní už Vám můžeme nabídnout internetový obchod se širokou paletou německého drogistického zboží včetně parfémů, kosmetiky, potravin domácích potřeb a dalších produktů. V současnosti máme na skladu přes 2000 položek, jejichž výčet můžete nalézt na webu www.DrogerieZDE.cz a nabídku stále rozšiřujeme. Objednané zboží Vám doručíme běžně do dvou dnů. Pokud zákazník na zboží pospíchá, má možnost využít služby doručení Express do 24 hodin nebo si zboží vyzvednout ihned na naší adrese centrálního skladu Drogerie ZDE, U Prioru 804/3, Praha 6.

Díky dobré spolupráci s německými dodavateli dnes uspokojujeme i desítky velkoodběratelů, jejichž řady dál rozšiřujeme. Každému partnerovi máme možnost nacenit zboží individuálně, domluvíme se na termínu dodání i způsobu dopravy. Máme k dispozici nákladovou rampu a jsme schopni zajistit i kamionovou přepravu v rámci ČR, do zemí EU a dokonce dodáváme i mimo EU. Pro účely velkoobchodní spolupráce máme vyhrazeného pracovníka, který zajišťuje individuální cenové nabídky pro školy, školky, partnery v EU i mimo EU. Máme zkušenosti s celní deklarací pro vývoz z EU a tudíž jsme pro našeho partnera schopni zajistit komplexní nabídku a péči. Mezi odběratele Drogerie ZDE patří také menší hotely, penziony a chaty, jakož i restaurace a kavárny. 

Německé značkové zboží, které u nás v České republice nenajdete

Většina našeho zboží pochází ze skladů pro náročný německý trh a v České republice se nedá koupit. Naše specializace je však na úklidovou drogerii, prací prášky, domácí potřeby, německé trvanlivé potraviny, plenky a další drogistické potřeby pro děti a miminka a samozřejěm nabízíme i kvalitní zahraniční krmivo pro domácí zvířata.

Nabízíme mimo jiné aviváž Vernel, Softlan, Küschelweich, sprchové gely Dusch Das a CD Dusch, dětskou kosmetiku Bübchen, Nutelu Ferrero a především nejlevnější tablety do myčky na českém trhu.

Související zboží
AKCE 2x Ventin White + 1x Ventin ZDARMA AKCE 2x Ventin White + 1x Ventin ZDARMA Kód: K03252
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 267 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 178 Kč
Detail
Balíček Perluxů 2x Perlux White 10ks a 1x Perlux Color 10ks + aviváž ZDARMA Balíček Perluxů 2x Perlux White 10ks a 1x Perlux Color 10ks + aviváž ZDARMA Kód: K03255
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 266 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 199 Kč
Detail
Lenor Jarní svěžest Ubrousky do sušičky 2x25ks Lenor Jarní svěžest Ubrousky do sušičky 2x25ks Kód: K00594
Zboží není na skladě
Zlevněno z 119 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 98 Kč
Detail
Nano zázračná houba 10ks 105x62x25mm Nano zázračná houba 10ks 105x62x25mm Kód: K00236
Poslední kusy na skladě!
99 Kč
Detail
Tablety do myčky STANDARD s fólií 100 ks Tablety do myčky STANDARD s fólií 100 ks Kód: K00798
Připraveno k odeslání
129 Kč
Detail