Domů / Podmínky Slevových poukazů
Kategorie

Podmínky Slevových poukazů

Obecné podmínky uplatnění slevových poukazů DrogerieZDE

- slevové poukazy se nesčítají 

- poukazy není možné směnit za hotovost

- uplatnění slevového poukazu probíhá v prvním kroku v košíku v kolonce SLEVOVÁ POUKÁZKA

- video ukázka: "Jak uplatnit slevový poukaz"

 

Slevový poukaz (dále jen Poukaz) vydává ePropagace s.r.o., provozovatel internetových stránek www.drogeriezde.cz. Poukaz je možné uplatnit při objednání zboží v hodnotě vyšší než 999 Kč včetně DPH zadáním slevového kódu do kolonky "Číslo slevového kupónu" a stisknutím tlačítka "POUŽÍT".

Kolonka pro uplatnění kódu se nachází v prvním kroku objednávky pod výpisem produktů. Do hodnoty zboží se nezahrnují poplatky za přepravu a způsob úhrady, které jsou účtovány až po uplatnění Poukazu. Platnost Poukazu je od 30.10.2017 00:00:00 hodin do 12.11.2017 23:59:59 hodin. Poukaz není směnitelný za hotovost, jedná se o slevu z objednaného zboží. Poukaz je možné uplatnit pouze pro objednávky na internetových stránkách www.drogeriezde.cz. Pro jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden Poukaz. Poukaz není možné kombinovat s dalšími poukazy nebo slevami, které jsou přiřazeny konkrétním zákazníkům a to včetně velkoobchodních slev, mimo slevových akcí vztahujících se ke kontréktním produktům.

Poukaz není možné uplatnit zpětně po odeslání objednávky. Provozovatel internetových stránek www.drogeriezde.cz si vyhrazuje právo Poukaz odmítnout. Uplatněním Poukzau zákazník souhlasí s těmito podmínkami.