Domů / Rychlé dodání
Kategorie

Rychlé dodání

Vaši objednávku dodáme opravdu rychle, 

často se nás ptáte, jak dlouho v průměru trvá doručení mojí objednávky? Z toho důvodu jsme pro Vás připravili přehledné informace, které Vám tyto dotazy rychle zodpoví :) 

 

 

 

Potřebujete zboží mít ihned a jste z Prahy ? 

Pokud ano, tak se zastavne v našem centrálním skladu na adrese U Větrníku 3, Praha 6 a to od pondělí do čtvrtka 9:30 - 18 hodin a pátek 9:30 až 12 hodin bez přestávky a zboží si odnesete hned s sebou! 

 

 

Nejste z Prahy a zboží potřebujete co nedjříve doručit na Vaši adresu? Tak to není žádný problém!

Pokud si objednáte zboží do 12 hodin a je všední pracovní den, tak Vaši objednávku drogerie předáme ten stejný den přepravci. Pro tento případ bychom Vám doporučili využít přepravce s popisem Express, který Vám zboží doručí v 95% hned druhý den. Pokud není pro Vaši lokalitu možné doručit do 24hodin, tak Vám přepravce zboží doručí do 48 hodin. 

 

 

Přejete si Vaši objednávku odeslat na adresu ekonomickou přepravou, případně využíváte doručení ZDARMA ? 

V tomto případě zboží odesíláme ekonomickou přepravou a doručení je většinou do 3 pracovních dní a to na Vaši adresu. Jedná se i o přepravu ZDARMA, kterou máte možnost automaticky získat při objednávce nad 1200Kč (přepravu zajišťuje přepravní firma InTime)

 

 

Jste zvyklí si vyzvedávat zboží cestou domů z práce? I pro Vás máme řešení!

Nechte si zaslat zboží na pobočku Uloženky nebo Zásilkovny (přes 4500 výdejních míst po celé ČR). Jedná se o skvělou službu za velmi výhhodnou cenu přepravy, kdy Vám je zboží připraveno na výdejním místě, se kterým spolupracujeme. Výdejní místo si zvolíte ve druhém kroku v košíku. Zboží je většinou dodáno do 2-3 pracovních dní po objednání. Zboží je pak následně možné si vyzvednout po dobu 5 pracovních dní od doručení a následně se vrací zpět na náš sklad. V případě, že si nestíháte zboží vyzvednout, tak je vhodné si prodloužit dobu vyzvednutí dané zásilky. Jakmile doba pro vyzvednutí propadne, tak už není možné zboží znovu zaslat :(