Domů / Domácnost / Úklid a čištění / Sklo a okna

Sidolux Professional Čistič obrazovek a LCD 200ml

Kód: K01842 Produktové číslo: 5902986201462
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
69 Kč
 
Sidolux Professional Čistič obrazovek a LCD 200mlSidolux Professional na ploché obrazovky, mobily, tablety, brýle, televize a notebooky

Přípravek vhodný pro očištění elektroniky a na brýlí. V dnešní době se jedná o nepostradatelnou pomůcku pro každodenní život. Tento čistič je perfektní na všechny typy monitorů, tabletů a televizí. Použití přípravku Sidolux Professional je vhodné pro tyto přístroje: telefony, smartphone, tablety, laptopy, palmtopy, GPS navigace, monitory LCD, LED, TFT, Plazma, skenery, kopírky, brýle a na další skleněné plochy.


Přípravek je speciálně vyvinut tak, aby nepoškozoval čištěný povrch, neobsahuje rozpouštědla ani amoniak a díky tomu je bezpečný pro čištěný povrch. Je vhodný také na dotykové obrazovky všech All in One zařízení.


Funkce produktu Sidolux Professional:
  • Čistí a odmašťuje displej od otisků  • Nepoškozuje čištěný povrch jelikož neobsahuje rozpouštědla a amoniak  • Čistí beze šmouh  • Obsahuje antistatickou ochranu proti prachu a minimalizuje usazování otisků  • Praktické balení s rozprašovačemPoužití přípravku Sidolux Professional na ploché obrazovky:
  • Před použitím přípravku doporučujeme dočasně spotřebič vypnout z elektrické sítě  • Aplikujte několik střiků přípravku na hadřík nebo na papírovou utěrku  • Setřete obrazovku nebo čištěný povrch a opakujte postup dokud nebude čištěný povrch zcela zbaven nečistot, otisků prstů a prachu


Tipy a rady jak prostředek použít z naší vlastní zkušenosti:


Spotřebitelé o produktu říkají:


Bezpečnostní upozornění a obsah balení:


Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Po použití si opláchněte a osušte ruce.


Bezpečnostní upozornění na stránkách www.mujsidolux.cz a www.drogeriezde.cz jsou informativního charakteru. Přesné znění je vždy uvedeno na výrobku.

Specifikace
Váha 0.23 kg
Délka 0.04 m
Šířka 0.07 m
Výška 0.19 m
Řada Lakma Sidolux Window
Účel Lakma Sklo a okna
Vůně Lakma Vůně čistoty
google_category 4976
Doplňky a související
Tablety do myčky PREMIUM s fólií 500 ks Tablety do myčky PREMIUM s fólií 500 ks Kód: K00822
Připraveno k odeslání
599 Kč
Detail
GG Leštidlo do myčky 5x Effekt 1 l GG Leštidlo do myčky 5x Effekt 1 l Kód: K00480
Připraveno k odeslání
58 Kč
Detail
Sidolux Universal Marseillské mýdlo 1l Sidolux Universal Marseillské mýdlo 1l Kód: K01828
Připraveno k odeslání
49 Kč
Detail