Domů / Domácnost / Mytí nádobí / Proti mastnotě a připáleninám

Sidolux Professional dvoufázový čistič extra silný 500ml

Kód: K03990 Produktové číslo: 5902986208003
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
69 Kč
 
Sidolux Professional dvoufázový čistič extra silný 500ml

Sidolux Professional na silné nečistoty - DVOUFÁZOVÝ ČISTIČ - 500ML


Sidolux Professional na velmi silné nečistoty v podobě tuku, nálepek, propisek a čár od fixů. Jedná se o moderní přípravek pro odstranění silných nečistot. Je určen zejména na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů. Výborný je také na odstranění lepidel od nálepek, stop od markerů (fixů), barviva apod... Velmi pečlivě čistí také kuchyňské povrchy a to především digestoře, mastné pečící trouby, plasty, skřínky a další omyvatelné povrchy.


Speciální moderní receptura přípravku je vhodná na většinu omyvatelných povrchů z plastu, nerezu, lakovaného dřeva, keramiky, skla, PVC, smaltu apod...


Modrá fáze: rozpouští nečistoty, dokonale čistí a zabraňuje vzniku šmouh.


Bílá fáze: ochraňuje a čištěný povrch a vytváří jakousi impregnaci, která zabraňuje rychlému opětovnému usazení nečištot.


Přípravek není určen na mytí a leštění oken, je však vhodný na odstranění nálepek na oknech a zbytků lepidla.


Aplikace: před použitím přípravek protřepejte tak dlouho, dokud nevznikne modro-mléčná tekutina, následně aplikujte na čištěný povrch a otřete. Nechte působit jen několik vteřin a případně postup několikrát opakujte. Pokud odstraňujete lepidlo, musíte nechat lepidlo přípravkem rozpustit.


Balení 500ML s rozprašovačem


Varování Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí.

Specifikace
Váha 0.55 kg
Soubory

Dvoufázový poklad od Sidoluxu