Domů / Sidolux / Podlahy

Sidolux Universal Baltic amber - Boutique edition 1l

Kód: K04114 Produktové číslo: 5902986210303
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
17 %
Zlevněno z 59 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 49 Kč
 
Sidolux Universal Baltic amber - Boutique edition 1l

Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Baltic Amber - Boutique edition - 1lNovinka pro úklid s dotekem luxusu
Baltic Amber má sílu klasického Sidoluxu díky funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot včetně mastnoty ale navíc obsahuje vysokou koncentraci luxusního parfému.
Nejdříve vás překvapí citrusovými tóny, které vystřídá růže v kombinaci s bílými květy a v orientálním základu se rozvoní vzácné agarové dřevo, šafrán a amber.Jak Sidolux používat?
Na běžné vytírání (po rozředění ve vodě).
Utírání povrchů (parapety, dveře…).
Ve formě koncentrátu na silné nečistoty a mastnotu.Proč je Sidolux tak oblíbený?
Univerzální čističe z řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017 a to ze dvou hlavních důvodů - perfektně čistí a provoní domácnost příjemnou vůní.
Jak funguje funkce “Soda Power”?
Funkce Soda Power se naplno aktivuje smícháním Sidoluxu Universal s teplou nebo horkou vodou. Soda power následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Pro dokonalé vyčištění podlahy při používání mopu se doporučuje používat horkou vodu.
 
V laboratořích výrobce Sidoluxu ve firmě Lakma si mimo jiné dávají záležet na tom, aby jejich produkty splňovaly dvě hlavní podmínky - účinnost a výraznou vůni. Všichni si přejeme uklizený a provoněný domov a proto vás produkty z řady Sidolux Universal nezklamou. Přesvědčte se sami.
 
Všechny čistící prostředky s vůní Baltic Amber jsou k dostání exkluzivně u nás.


Bezpečnostní upozornění a obsah balení:Objem: 1l. Dávkování: 1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5l vody. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Složení: < 5% aniontové povrchově aktivní látky, > 5% neiontové povrchově aktivní látky. Vyrobeno v EU. Distributor pro ČR: LAKMA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.Varování H319: Způsobuje vážné podráždění očí. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P264: Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P280: Používejte ochranné ochranné brýle/obličejový štít. P305+351+338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+313: Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.Bezpečnostní upozornění na stránkách www.mujsidolux.cz a www.drogeriezde.cz jsou informativního charakteru. Přesné znění je vždy uvedeno na výrobku.

Specifikace
Váha 1.01 kg
Soubory

Jak voní Baltic Amber?

S tímto zbožím kupují
Sidolux Baltic Amber - Boutique edition univerzální rozprašovač 500ml Sidolux Baltic Amber - Boutique edition univerzální… Kód: K04115
Připraveno k odeslání
11 %
Zlevněno z 89 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 79 Kč
Detail
Vonný sáček Sidolux Japanese cherry 13,5g Vonný sáček Sidolux Japanese cherry 13,5g Kód: K03743
Připraveno k odeslání
24 %
Zlevněno z 29 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 22 Kč
Detail