Domů / Zvířata / Psi
Kategorie

Stopovací vodítko pro psy 6m

Kód: K04442 Produktové číslo: 8591682100109
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
139 Kč
 
Stopovací vodítko pro psy 6m

Stopovací vodítko pro psy - 6 metrů dlouhé a 2cm široké


ideální vodítko pro výcvik psa, aby se držel u svého pána. Vodítko je dostatečně dlouhé a dovolí tudíž poměrnou volnost Vašemu čtyčnohému miláčkovi. Když je pejsek již na konci vodítka, tak je možné ho upozornit zataháním za vodítko, u nezvladatelných psů a štěnať trhnutím a vyslovením příkazu.


Jakmile se pejsek na vodítko navykne, tak je možné ho s vodítkem pouštět navolno a nechat mu stále vodítko připnuté. V případě potřeby je pak možné vodítko pohodlně nohou zašlápnout a tím pejska zastavit. Ideální na procházky v přírodě apod...


Vodítko je vhodné pro pejsky do cca 25Kg váhy, pro velká plemena doporučujeme vodítko silnější, jelikož u tohoto tenkého Vám hrozí popálení dlaně, když Vás pejsek hodně tahá.


S vodítkem se psovod i pejsek velmi rychle naučí. Stačí pár dní během kterých musíte počítat s tím, že bude stále pejsek i vodítko někde zamotáno a následně se vše naučíte.


Toto vodítko je vhodné pro nezvladatelné psy, začínající psovody apod... Nejprve si zakupte toto vodítko a následně teprve případně stahovací.


 

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují