Domů / Domácnost / Praní / Údržba pračky

Tekutý čistič pračky Lanza Express 250ml

Kód: K05020 Produktové číslo: 5900627074536
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
49 Kč
 
Tekutý čistič pračky Lanza Express 250ml

Tekutý čistič pračky Lanza - 8 funkcí - 250ml


Tekutý čistič pračky Lanza Express Fresh díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky. Udržuje její vnitřní části hygienicky čisté a zajišťuje tak její optimální provoz a delší životnost. Odstraňuje zápach a zanechává příjemnou a svěží vůni, kterou ucítíte, kdykoliv pračku otevřete. Vlastnosti čističe pračky Lanza Rychlý prací cyklus Odstraňuje nepříjemný zápach Odstraňuje nečistoty a zbytky Prověřená účinnost Čistí vnitřní části Chrání pračku Extra svěžest Příprava a použití čističe pračky: Pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků, použijte přípravek jednou měsíčně a dodržujte tyto pokyny: Ujistěte se, že je pračka prázdná. Zásuvku vyčistěte ubrousky na čištění pračky Lanza, abyste odstranili nečistoty a zbytky saponátu. Můžete také použít malé množství tekutého prostředku Lanza Express. Obsah lahvičky nalijte do zásuvky na prací přípravek. Prázdnou pračku pusťte na rychlý cyklus (1 hodina/40 °C). Po praní na prázdno odstraňte pomocí ubrousků na čištění pračky Lanza zbytky nečistot z těsnění bubnu a dvířek. Můžete také použít houbičku.


Varování pro čistič pračky Lanza: Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Nemíchejte s jinými výrobky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.


Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Může být korozivní pro kovy.

Specifikace
Váha 0.316 kg
S tímto zbožím kupují