Vanish Oxi Advance prášek na odstranění skvrn na bílé prádlo 470g
Vanish Oxi Advance prášek na odstranění skvrn na bílé prádlo 470g
Dostupnost | nedostupné |
149 Kč
nedostupné
Popis výrobku
Vanish Oxi Advance prášek na odstranění skvrn a zápachu - na bílé prádlo - 470g
Vanish prášek na bělení a odstranění skvrn Oxi Action je vhodný na bílé prádlo, dokáže nejen odstranit skvrny již při prvním praní, ale i vybělit zašedlé bílé prádlo až o několik odstínů. Díky svému jedinečnému složení vytváří molekuly aktivního kyslíku, díky kterým pronikne do hloubky vláken a zároveň je k textiliím maximálně šetrný.
Neobsahuje bělící látky na bázi chloru, a přesto dodá vašemu prádlu zářivou bělost a odstraní všechny druhy skvrn.
3 způsoby použití:
- Přidejte do zásuvky k pracímu prostředku. U odolných a zaschlých skvrn 1 odměrka. U běžných skvrn 1/2 odměrky. Přidejte jednu odměrku do každého praní. 1 odměrka = 60 ml.
- Před praním: Smíchejte 10 g prášku s vodou (max 40 °C) tak, že voda zakryje prášek. Míchejte 30 vteřin. Naneste směs na skvrnu a nechte působit max. 5 minut. Podle potřeby skvrnu promněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.
- Namáčení: Přidejte jednu odměrku do 4 litrů vody. Jemně promněte a nechte namáčet maximálně 6 hodin. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.
Vyčistěte a vysušte odměrku, než ji umístíte zpět do dózy.
Složení
Použití: Přidejte do zásuvky k pracímu prostředku. U odolných a zaschlých skvrn 1 odměrka. U běžných skvrn 1/2 odměrky. Přidejte jednu odměrku do každého praní. 1 odměrka = 60 ml. Nebezpečí
Obsahuje: uhličitan sodný a peroxid vodíku, Křemičitan sodný Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Obsahuje uhličitan sodný a peroxid vodíku, Křemičitan sodný. Může vyvolat alergickou reakci. >=30 % bělicí činidla na bázi chloru, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % zeolity, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, Hexyl cinnamal
Varování
Nebezpečí
S tímto zbožím kupují