Domů / Vzorek zdarma ke každé objednávce
Kategorie

Vzorek zdarma ke každé objednávce

Vzoreček kvalitní drogerie ZDARMA do každé objednávky! 

Snažíme se mít vždy něco navíc pro naše zákazníky, jelikož nám na Vašem názoru a spokojenosti opravdu moc záleží :) Do každé objednávky přidáváme vzoreček zdarma a jedná se vždy o nějakou novinku - čistící prostředek, prací prostřede, tablety do myčky nebo malý dáreček udělaný přímo pro Vás! 

O vzorečky je samozřějmě velký zájem a spousta z Vás se nás ptá, zdali si mohou vybrat, co jim do balíčku přidáme. Vybrat si bohužel není možné a do objednávek dáváme vzorky těch prostředků, které máme zrovna vyrobené. Naši dodavatelé vyrábí vzorečky přímo pro nás a pokud nám je nevyrobí dodavatel, tak si je vyrábíme sami, abychom Vás potěšili a z toho důvodu není možné, abychom Vám dali vzoreček dle Vašeho výběru ;) 

Na každém vzorečku je vždy napsáno o co se konkrétně jedná a také je možné si následně zakoupit celé balení daného přípravku (prostředku). Většinou se jedná o naprosté novinky, které pro Vás od našich dodavatelů a výrobců scháníme. 

Díky vzorečkům jste jedni z prvních, kteří si vzoreček vyzkouší :) 

Vzorečky bohužel neprodáváme ani nerozdáváme po větším množství, jelikož chceme, aby vzorky vystačili pro každého zákazníka :) 

Pokud máte nějaký tip na produkt, který by se dal dávat jako vzoreček, tak nám tuto informaci pošlete na info@drogeriezde.cz 

Vaše Drogerie ZDE :)