Domů / Péče o tělo / Tělová kosmetika / Toaletní potřeby

WUNDmed hřejivá náplast 13x9,5cm

Kód: 02-054 Produktové číslo: 4260206621805
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
29 Kč
 
WUNDmed hřejivá náplast 13x9,5cm

WUNDmed hřejivá náplast na bolavé záda a svaly - 13x9,5cm - 1Ks


Hřejivá náplast WUNDmed je medicínským produktem s veškerou certifikací od německé tradiční značky. Přináší úlevu od bolestí svalů, zhuthlých kloubů a bolestí zad a to teplem. Přináší úlevu také u natažených šlach a podvrtnutých kloubů. Náplast funguje na principu tepelné terapie.


Způsob použití: Před použitím roztrhněte obal náplasti. Z lepivé části odstraňte ochrannou fólii a přiložte náplast na bolestivé místo, přitlačte a uhlaďte. Hřejivé náplasti by neměly tvořit záhyby. Náplast začne působit po 30minutách od aplikace, kdy se zahřeje na terapeutickou teplotu. Maximální doba pro pužití náplasti je 8 hodin od její aplikace. Náplast je určena pro jednorázovou aplikaci.


Složení: Výrobek obsahuje práškové železo, vodu, aktivní uhlí, sůl.


Produkt má medicínskou certifikaci pro použití i v nemocničním provozu.


Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte na bezpečném místě před dětmi. Skladujte v suchu a chladu. Při silném pocitu nebo nadměrném zarudnutí kůže náplast dále nepoužívejte. Hřejivé náplasti nejsou léčivými přípravky, proto nejsou náhradnou za léčiva předepsané lékařem. Hřejivé náplasti se nedoporučují v případech: na podrážděnou pokožku, odřenou, spálenou, pro těhotné ženy jsou hřejivé náplasty zakázané, po gynekologických operacích používejte náplasti až po úplném uzdravení, při cukrovce, při problémech s krevním tlakem, při srdečních a kardiovaskulárních potížích a nemocech konzultujte použití hřejivé náplasti s lékařem.

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Vonný sáček Sidolux Marseillské mýdlo 30 dní vůně 13,5g Vonný sáček Sidolux Marseillské mýdlo 30 dní vůně 13,5g Kód: K02848
Připraveno k odeslání
14 %
Zlevněno z 29 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 25 Kč
Detail
Svíčka vonná dekorativní Orchid, 40g Svíčka vonná dekorativní Orchid, 40g Kód: K04801
Připraveno k odeslání
8 %
Zlevněno z 49 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 45 Kč
Detail